Днями за ініціативи Студентського парламенту студенти нашого університету та інших ВНЗ Києва – КНЕУ ім. В. Гетьмана, КНУТД, НАУ, Києво-Могилянської Академії, КНЛУ, НМУ ім.О.О.Богомольця організували благодійний ярмарок «Об’єднані» для збору коштів на потреби АТО.

Гостей вразило розмаїття майстер-класів. Можна було навчитися плести браслети з ниток і розмальовувати іграшки, попрактикуватись у створенні картин і валянні з вовни. Студенти розмальовували обличчя всіх охочих національною символікою, а до столика, де розписували хною, вишикувалася доволі велика черга! Такі екзотичні для України хобі як оригамі (мистецтво складання паперу) та квілінг (мистецтво виготовлення пласких або об’ємних композицій зі скручених у спіралі смужок паперу) також знайшли своїх прихильників. Для охочих організатори влаштували уроки танцю, конкурси. А ще можна було прослухати цікаві лекції. Впродовж усього свята працювала кухня, дівчата й хлопці пригощали домашнім печивом, чаєм і кавою.

Волонтери й організатори подбали про те, щоб усе дійство супроводжувалося піснями й музикою, на сцені виступили співочі представники вишів-учасників, команда КВК, поети та молодіжні гурти. При вході на територію ярмарку розмістили великий постер з мапою України, де всі присутні змогли розмістити побажання героям АТО.

На благодійному ярмарку було зібрано близько восьми тисяч гривень. Усі кошти підуть на підтримку учасників бойових дій АТО, переселенців із Криму та східних регіонів України.