вченіП’ятий рік поспіль у рамках науково-практичної конференцiї «Об’єднанi наукою: перспективи мiждисциплiнарних дослiджень» Рада молодих вчених КНУ створює науковий майданчик для молодих науковців – представників різних галузей знань – для обміну думками і стимулювання міждисциплінарного підходу в дослідженнях. П’ята ювілейна конференція була традиційно присвячена Всесвiтньому дню науки. Організатори, складаючи програму виступів, навмисно об’єднали представників різних галузей знань, стимулюючи таким чином міждисциплінарні зв’язки у дослідженнях природничих і соціогуманітарних напрямів.
Знаковою подією конференції стало спілкування з дослідниками Антарктиди, яке організував аспірант ННІ «Інститут геології» Анатолій Чернов за результатами власного досвіду досліджень на станції «Академік Вернадський».
– Конференція «Об’єднані наукою: перспективи міждисциплінарних досліджень» – це нові можливості та формат донесення інформації з різних галузей до непідготовленого слухача, – зазначає переможниця конкурсу на кращу доповідь конференції Вікторія Стецька, аспірантка ННЦ «Інститут біології та медицини». – Тут ми отримали безцінний досвід: зокрема, ми з колегою Єлізаветою Македон зробили тандемну доповідь. Мислення фахівців різних спеціальностей має разючу різницю, і саме в цьому, напевно, і є секрет успіху такої роботи.