04144925У нашому університеті побувала делегація  ректорату Чукуровського університету (м.Чукурова, Турецька Республіка) у складі першого проректора Сейхан Тюкель, координатора програми «Мевляна» Хусейна Ертена та його заступника Ольги Євенко-Кунт.
Турецька делегація завітала  з метою обговорення  державної програми обміну студентів та викладачів Турецької Республіки «Мевляна» з київськими колегами з Шевченкового університету. Ця програма передбачає обмін студентами (від 6 місяців до одного навчального року) та викладачами (від 1 тижня до 3 місяців) різних спеціальностей, які володіють турецькою чи англійською мовами. Відповідно до положення про програму «Мевляна» стипендію студентам обох вишів, викладачам – витрати на відрядження (включаючи й авіапереліт) забезпечуватиме турецька сторона.
Обговорення запропонованої програми відбулося на зустрічі делегатів з проректором Київського університету  Петром Бехом. У результаті  підписано протокол «Мевляна», згідно з яким  співпраця між обома університетами триватиме 5 років. Турецькі гості та керівництво університету домовилися організовувати стажування студентів та викладачів академічних напрямків – «економіка», «міжнародні відносини», «філологія».