МАСЬ1. Освіта у КНУ дала мені той науковий базис пізнання реальності, який став у нагоді лише потім. На мою думку, фізика найбільш застосовувана щодо бізнесу наука. Особливо, якщо займаєшся інноваціями. Також університет навчив мене вчитися і показав, що вчитися можна весело. З теплом згадую дні факультету!
2. Згадується колектив студентів і розмови між нами. Поки ти навчаєшся, можливо, й не надто цінуєш спілкування, але згодом виявляється, що саме завдяки спільному навчанню у вас чимало тем для обговорення і багато спільного дозвілля. Студентська мудрість – це той скарб, який оціниш лише згодом. Студенти дуже вигадливі, тож тепер часто згадуються ті дотепи й знахідки.
3. У мене були дуже талановиті викладачі! З кимось, наприклад, викладачем математичного аналізу Арнольдом Янішевським, ми навіть товаришували. Викладач філософії і політологіі (які не були для нас тоді надто серйозними предметами) привчив аналізувати події і докопуватися до суті. Також був яскравий курс з фізики! ти любиш цю науку навіть якщо нею не займаєшся, а розбудовуєш інтернет. А лабораторія 108 Віталія Наумовича Курашова стала першим науковим колективом, якій функціонував за новими правилами – як тепер прийнято говорити, бірюзових організацій (Фредерік Лалу) .