У рамках Німецько-українського року мов 2017/2018 ГО «Німецько-український правознавчий діалог» у співпраці з Центром німецького права юридичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка, а також низкою німецьких партнерських організацій розробляє проект «Німецько-українська online-база даних юридичної термінології», що завдяки своїм фаховим поясненням має стати солідним джерелом інформації для всіх, хто перекладає німецькі юридичні тексти українською мовою.
Для офіційного підписання договору з метою втілення цього проекту в 2018 році в Посольстві Німеччини відбулася зустріч Олени Шаблій, Президента ГО «Німецько-український правознавчий діалог» і професора юридичного факультету КНУ, з Себастьяном Громіґом, керівником відділу культури, освіти та національних меншин Посольства. Побажаймо українсько-німецькій команді мовознавців та правознавців успіхів із втіленням проекту!
Викладання цієї бази даних у загальний доступ (на сторінках http://zdr.knu.ua та http://rechtsdialog.org) заплановано орієнтовно на вересень 2018 р., її презентація відбудеться під час заключних заходів Німецько-українського року мов.