Підготовче відділення, Оптико-механічний коледж, Коледж геологорозвідувальних технологій та Cектор інформаційного забезпечення Університету беруть активну участь у ярмарках професій Київщини.

Останнім часом ці підрозділи Університету проводили профорієнтаційну роботу зі старшокласниками Іванкова, Білої Церкви, Фастова, Миронівки, Борисполя, Славутича, Сквири та Василькова. Загалом у ярмарках професій узяли участь 2330 старшокласників цих районних центрів.

«Юнаки й дівчата, обираючи професію, мають вирішити важливе питання – де її набути. Вибір навчального закладу значною мірою впливає на все подальше життя людини. Тут не можна покладатися на випадковість, квапитися. Необхідно найсерйозніше поставитися до цієї проблеми і батькам, і самим учням. Людина повинна робити те, до чого має хист і здібності. Це принесе користь і людині, і всьому суспільству», – йдеться в зверненні до відвідувачів ярмарку професій у місті Славутичі.

Отож, відвідавши ярмарок професій, старшокласники мали змогу одночасно отримати максимальну кількість інформації про різні навчальні заклади, умови навчання, умови вступу, вартість навчання.