В Інституті міжнародних відносин відбулася Міжнародна Школа ІМВ: Осіння академія «Внесок НАТО до європейської безпеки: жорстка та м’яка сила», за сприяння Центру інформації та документації НАТО в Україні та Українського благодійного фонду «Українська Ідентичність».
Організатори надали учасникам унікальну можливість отримати інформацію від висококваліфікованих фахівців із різних країн світу про тенденції безпекової політики держав і новітні загрози для Європи в контексті російської агресії проти України.
За результатом конкурсного відбору до Міжнародної школи ІМВ було зараховано 60 студентів, серед яких представники Росії, Білорусі та різних регіонів України, які виявили зацікавленість у розширенні своїх знань щодо сучасних проблем колективної безпеки та ролі НАТО в забезпеченні миру та стабільності в регіоні.
Учасники впродовж трьох днів прослухали лекції, пройшли два командні тренінги: «Як розуміти українсько-російський конфлікт?» і «Мас-медіа та сприйняття реальності: методи комунікації», розробили й презентували експертам авторські групові проекти.
За підсумками роботи школи відбувся експертний Круглий стіл, який відкрив Надзвичайний та Повноважний Посол України, екс-Міністр закордонних справ, народний депутат України Борис Тарасюк. Експертами на ньому виступили представники урядових, громадських та наукових кіл.

Під час Круглого столу експерти прокоментували та оцінили проекти, підготовлені студентами в ході двох попередніх днів роботи школи. На завершення студентам було вручено офіційний Сертифікат учасника Міжнародної школи ІМВ 2014.