1-аКолись перший із маленьких ейнштейнів Вероніки Дідусенко неодмінно вступить до Університету, у якому навчалася вона сама. Влітку випускниця механіко-математичного факультету КНУ, успішна фотомодель агенцій Мілана і Парижа, фіналістка конкурсу «Міс Україна–2018» розпочала свій унікальний проект  «Young Einsteins». Проект знайшов підтримку Міністерства освіти і науки України, був презентований на Форумі креативних індустрій 8 вересня 2018 року.
Як випускницю кафедри диференціальних рівнянь (2016 року) Вероніку хвилюють проблеми математичної освіти для дітей. Колись вона поцікавилася, чи є серед учнів спеціалізованих фізико-математичних шкіл України вихованці дитячих будинків, діти з неблагополучних родин. Відповідь вразила: жодного! Тоді й народилася ідея проекту: допомогти дітям із такого середовища розвинути свої здібності до природничо-математичних наук, подолати прірву, яка відділяє їх від якісної освіти. Програма розрахована на дітей 6-8 років.
Вероніка з друзями розробили серію тестів для відбору дітей, схильних до математичного мислення. Відвідали з ними кілька дитячих будинків і вже почали відбирати своїх потенційних ейнштейнів. Вони планують створити дитячий заклад сімейного типу, де з маленькими розумаками працюватимуть найкращі педагоги за спеціальною програмою домашнього навчання (STEAM-освіта, сучасні освітні програми, серйозна психологічна підтримка) до того часу, коли їх зможуть прийняти на навчання найкращі природничо-математичні ліцеї країни.
Отакі вони, випускниці мехмату!