Відділ  міжнародних зв’язків ІМВ втілив у життя успішний конкурсний науково-практичний проект освітньої поїздки студентів Інституту міжнародних відносин до Німеччини, який  профінансувала  Німецька служба академічних обмінів (DAAD).ІМВ у Німеччині

15 студентів та молодих науковців-міжнародників два тижні знайомилися з функціонуванням законодавчих, виконавчих, політичних, науково-дослідних, навчальних інституцій Німеччини.
Вони відвідали лекції та семінари унікальної магістерської програми з міжнародних відносин, започаткованої консорціумом німецьких університетів, а саме Гумбольдтським університетом Берліна, Вільним університетом Берліна та Потсдамським університетом. У  Гамбурзі учасники проекту відвідали освітні інформаційні заходи Гамбурзького університету, Міжнародного трибуналу з морського права, Дослідницького інституту імені Макса Планка. Студенти подискутували про політичні, економічні, культурні процеси в Україні та Німеччині з представниками німецького Бундестагу, представниками політичних фондів Німеччини в Берліні.

Тепер Інна Комарук проводить організацію Третьої щорічної освітньої поїздки студентів Інституту міжнародних відносин до Німеччини (травень 2015), здійснює підготовку документів для отримання фінансування від Німецької служби академічних обмінів (DAAD).