Ректор і ветерани– Ваш досвід і мудрість сьогодні як ніколи потрібні Університету, – звернувся  ректор Університету Леонід Губерський до ветеранів Другої світової війни під час їх зустрічі з керівництвом та громадськістю Університету 10 травня 2016 року. – Друга світова війна торкнулася своєю кривавою рукою кожної української сім’ї.  Про те, якою дорогою ціною нам дісталася свобода, ніхто не знає краще за вас. Наш обов’язок виховувати студентів так, щоб подвиг тих, хто воював, залишився у пам’яті майбутніх поколінь. Ми повинні пам’ятати і вшановувати героїв, аби це не повторилося знову, – підкреслив ректор.
День перемоги над нацизмом був би неможливим без самовідданого подвигу українців. Велика жертва і великий внесок нашого Народу у спільну перемогу. Героїчні сини і доньки прославили Україну по всьому світу, воюючи в Антигітлерівській коаліції. Понад шість мільйонів українців відважно захищали Батьківщину від нацизму в лавах регулярної армії СРСР, партизанських з’єднань та рухів опору. Серед героїв-фронтовиків співробітники та студенти Університету – це наша гордість і наша слава! Їхній героїзм у боях, самовіддана праця в тилу, важка робота у повоєнні часи задля відродження зруйнованої країни, стійкість та сила духу стали взірцем мужності й патріотизму для нового покоління українців.
Ми у невідплатному боргу перед цими людьми! Низький уклін кожному, хто прискорив цю Перемогу! Безмежна вдячність тим, хто завжди залишається на передовій Університету, нашим дорогим ветеранам! Довгих Вам років, міцного здоров’я, світлої долі, любові та злагоди у родинах!