ShV-6732На історичному факультеті студенти й викладачі обрали  королеву – Панночку-козачку – 2013.

Конкурс проходив у кілька етапів. Спочатку глядачі  познайомилися з учасницями й насолодилися візитівкою-танцем. Вдруге учасниці з’явилися перед залом в образах муз. Легкі сукні, ніжні рухи та прекрасна музика справили особливе враження. Режисер танцю – Артем Свиридов.

Новинкою конкурсу була демонстрація фільму «Як дівчата козачками стали». Ще в жовтні в рамках конкурсу учасниці пройшли Квест у Козацькому селищі «Мамаєва Слобода». Вони розв’язували складні інтелектуальні завдання на знання українських традицій, знаходили зашифровані на мапі об’єкти. Всі дівчата справилися з цим і пройшли до другого туру, в якому їздили на конях, стріляли з лука, рубали шаблею гарбузи та співали колискові для козаків.

Четвертий конкурс уже став візитівкою дійства – історичні образи. Приміром Одрі Хепберн розповіла таємниці, як украсти мільйон, Коко Шанель  поділилася своїми спогадами. Побували глядачі й у майстерні Фріди Кало, в гаремі у Роксолани, зачарувала своїми вільними поглядами Симона де Бовуар, а Сонька Золота ручка запросила всіх до Одеси.

В останньому конкурсі дівчата у вечірніх сукнях і в масках виконали танцювальну композицію.

Концерт відбувся за участю найталановитішої молоді факультету та гостей свята – гурту “Cuttin’ Edge Quartet” і танцювальної студії “StuDanse”.

За результатами конкурсу перемогу здобула Дарина Латишева.

І віце-Панночкою-козачкою обрано Ольгу Кошолап, яка також стала Козачкою глядацьких симпатій.

ІІ віце-Панночка-козачка – Аліна Посохова.

Щасливими володарками інших титулів стали: Юлія Гункевич, Ганна Рутковська, Анастасія Андрієнко, Катерина Бауліна, Людмила Рудницька.

Марія Заруба, Віта Коцур,

організатори заходу

http://issuu.com/mrsdashas/docs/gazeta_1