DSC_0755Привітати Київський національний університет імені Тараса Шевченка з його 185-річним ювілеєм приїхали сотні його випускників, викладачів, співробітників, студентів і чимало знакових особистостей нашого часу. У Актовій залі Інституту міжнародних відносин, де відбувалися основні урочистості, ввечері 31 жовтня можна було побачити президентів і академіків, високопосадовців і видатних науковців, ветеранів і студентів.
Святкування розпочалося привітанням Президента України Володимира Зеленського. Президент України також вручив державні нагороди працівникам Університету за вагомий внесок у розвиток національної освіти й науки, підготовку висококваліфікованих фахівців, багаторічну плідну науково-педагогічну діяльність та з нагоди 185-річчя з дня заснування навчального закладу.
Ректор Леонід Губерський щиро подякував Президентові України Володимиру Зеленському від імені університетського колективу за те, що, незважаючи на зайнятість, він прибув на урочистості, за теплі слова, привітання та високу оцінку діяльності Університету: «Наш колектив підтримує Ваші зусилля у зміцненні територіальної цілісності України, свободи і незалежності та особливо – у встановленні миру на українській землі!»
Привітання від голови Верховної Ради України, випускника КНУ Дмитра Разумкова, шановній університетській громаді виголосив керівник апарату Верховної Ради України В’ячеслав Штучний. Також він вручив Грамоту Верховної Ради України, яка відзначає трудовий колектив КНУ за заслуги перед українським народом.