Peremoha_v_zmagannyakh_10_05_14Команда «Ex Professo» виборола перемогу на І Всеукраїнських студентських змаганнях з конституційного правосуддя, які проводили нещодавно у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Участь у дебатах вимагала ґрунтовних теоретичних знань у галузі конституційного та міжнародного права. Фабули справ містили проблемні та актуальні питання теорії й практики.

Заявки на участь у змаганнях подало 52 команди з 24 навчальних закладів України, для участі в дебатах відібрано 8 команд, серед яких команда Київського національного університету імені Тараса Шевченка в складі студентів 1 року навчання ОКР «Магістр»: Максим Балаценко, Ольга-Марія Бачинська та Ольга Моткова.

У чвертьфіналі «Ex Professo» зустрілися з командою «Fatum» (Національний університет «Одеська юридична академія»), у півфіналі змагалися з «Memoria» (Львівський національний університет імені Івана Франка), а за перемогу боролися з «Ad Astra» (Національний університет «Одеська юридична академія»).

Журі, до складу якого увійшли провідні практики та теоретики в галузі конституційного права, віддало перемогу команді нашого університету.
Переможці отримали сертифікат на навчальний візит до Федерального Конституційного Суду Німеччини.