Студенти економічного факультету здобули перемогу на всеукраїнському етапі конкурсу інвестиційних досліджень CFA Institute Research Challenge

Команда економічного факультету у складі Вадима Барановського, Володимира Волченка, Тимура Котовського,  Андрія Кузнєцова та Євгена Самофала здобула перемогу у всеукраїнському етапі конкурсу інвестиційних досліджень CFA Institute Research Challenge  і представлятиме Україну в європейському регіональному фіналі  в квітні у м. Амстердамі (Нідерланди).

Головною метою конкурсу CFA Institute Research Challenge, який уже вп’яте проведений в Україні, є вдосконалення вміння студентів щодо інвестиційних досліджень, розвиток їхніх аналітичних здібностей та презентаційних навичок.

Український етап конкурсу тривав з 1 жовтня 2014 року по 13 лютого 2015 року. Команди-учасниці зробили комплексне дослідження інвестиційної привабливості найбільшого в світі медіа холдингу RTL.

Кожна команда співпрацювала з наставниками та з керівником від університету. Наставниками, оцінювачами та суддями конкурсу виступили експерти провідних українських інвестиційних та аудиторських компаній.

Керівник від університету – асистент кафедри фінансів М.О. Боровикова, ментор з інвестиційного бізнес середовища – К. Фастовець.