Олена СтепанюкЩорічно представники Військового інституту (ВІКНУ) беруть участь у Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика, який проводиться для утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед учнівської молоді, виховання шани до культури й традицій українського народу.

Приємно відзначити, що перше місце в конкурсі цього року виборола курсантка 4-го курсу військового гуманітарно-лінгвістичного факультету ВІКНУ Олена Степанюк, яка навчається за спеціальністю «журналістика». Олена бере активну участь у громадському житті Військового інституту, вона відмінниця навчання і член військово-наукового товариства факультету та інституту.

За словами переможниці, цей конкурс є важливою подією в її житті. Вперше вона взяла участь у  ньому ще коли навчалася в школі, а вступивши до ВІКНУ вирішила продовжувати традицію. Дівчина  вважає, що кожен військовослужбовець повинен вивчати українську мову та бути справжнім патріотом своєї країни. Особливістю цьогорічного конкурсу для неї стало творче завдання, в якому всі теми були присвячені Україні та українському народові.

– Я писала творче есе на одному подиху, – каже Олена, – бо пишаюся тим, що нині я курсантка Військового інституту, а в майбутньому стану офіцером Збройних Сил України.