Національний фонд досліджень України затвердив рейтингові списки двох перших в історії цього фонду конкурсів: «Наука для безпеки людини та суспільства» і «Підтримка досліджень провідних та молодих вчених».
Дослідницькі колективи нашого Університету активно долучилися до участі в конкурсах. Зокрема, на конкурс «Наука для безпеки людини та суспільства» було подано 38 проєктних пропозицій від КНУ. Загалом у конкурсі взяв участь 421 проєкт. За результатами конкурсного відбору буде профінансовано всього 77 проєктів, серед них – 11 проєктів від КНУ.
За результатами другого конкурсу – «Підтримка досліджень провідних та молодих учених» – буде профінансовано 141 проєкт, серед них – 20 проєктів від Університету. Загалом у другому конкурсі брали участь 316 проєктів, 43 з яких – від Університету.
Серед переможців конкурсів НФДУ: колективи фізичного, хімічного, економічного, механіко-математичного, географічного та філософського факультетів, факультету комп’ютерних наук та кібернетики, ННЦ «Інститут біології та медицини», Інституту високих технологій, Інституту права, Інституту філології, Інституту журналістики, Інституту психіатрії, Університетської клініки й Астрономічної обсерваторії.
Таким чином, майже 40% поданих Університетом проєктів будуть профінансованІ НФДУ в 2020-2022 рр.
Науково-педагогічний колектив КНУ імені Тараса Шевченка щиро вітає колег із вагомими професійними здобутками й бажає дослідникам нових перемог!