16999052_1643551185952928_5572159851548725477_nПро хід роботи над проектом QUAERE – представник його національного координатора Віталій Кухарський (Львівський національний університет імені Івана Франка):

– Позаду – понад третина проекту. За цей час ми  сформували і представили перший робочий пакет проекту QUAERE. Він полягає в аналізі тих практик забезпечення якості, які є в Україні та закордоном – до звітного документу з рекомендаціями й аналізом внутрішнього та зовнішнього забезпечення якості, які мали би використовуватися НАЗЯВО.
Готуємося до другої зустрічі у Хмельницькому. Вона буде присвячена тренінгу спеціалістів, які займатимуться питаннями забезпечення якості в університетах. Також на тій зустрічі обговорюватимемо проблеми організації підрозділів в університетах:  якою має бути їхня структура, майбутні положення та навчальна програма таких підрозділів Третя зустріч планується влітку на базі Вроцлавського університету.
Якщо взяти до уваги те, що проект стартував трохи пізніше, ніж було заплановано (внаслідок того, що Європейська комісія із запізненням опублікувала правила підписання угод університетами),  ми рухаємося за графіком проекту і розраховуємо на те, що Європейська комісія продовжить терміни його виконання.
Сьогодні на зустрічі університети представили SWOT-аналіз системи забезпечення якості освіти в своїх вишах. Саме на нього ми орієнтувалися при проектуванні дорожньої карти, що представили сьогодні як основний результат.