DSC_163019 жовтня 2015 року в університеті відбулися вибори ректора. Уперше в історії вишу очільника обирала вся університетська громада – викладачі, науковці, працівники установи та представники студентства.
На шести виборчих дільницях процес голосування відстежували спостерігачі від усіх кандидатів та Міністерства освіти і науки України. Спостерігачі від МОН засвідчили, що вибори пройшли відповідно до норм законодавства та Статуту університету, процедуру таємного голосування було дотримано. Усього на виборах проголосувало 3054 особи, що становить 80,4% виборців.
О восьмій вечора стали відомі результати голосування: голова Центральної виборчої комісії І. Гриценко оприлюднив протокол із підсумками голосування.
23 жовтня 2015 року Міністр освіти і науки України уклав п’ятирічний контракт з Леонідом Губерським як обраним за конкурсом на посаду ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Цьогорічні вибори стали новим випробуванням для Університету, оскільки відбувалися в новому форматі, а окремі виборчі процедури застосовувалися вперше. Нам вдалося з гідністю пройти цей нелегкий шлях, продемонструвавши зразок прозорого і максимально відкритого виборчого процесу у вищому навчальному закладі.