KNU_3326Наприкінці жовтня Головний корпус університету приймав гостей з ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки міста Тиврова Вінницької області.
Тиврівський ліцей-інтернат для обдарованих дітей – один із найкращих навчальних закладів Вінницької області, орієнтований на розвиток профільного навчання для учнів з сільської місцевості. У його межах діють чотири факультети – фізико-математичний, природничий, філологічний та гуманітарний, на яких упродовж чотирьох років навчаються талановиті діти не тільки з Вінницької, а й сусідніх областей. Співпраця ліцею та КНУ імені Тараса Шевченка розпочалася кілька років тому – з екскурсій до Музею історії університету.
П’ятий рік поспіль ліцеїстів посвячують у першокурсники та вручають залікові книжки в стінах Головного корпусу.
Ліцеїсти в червоних піджаках (колір яких обраний не випадково, адже саме він асоціюється з Головним корпусом нашого університету) зібралися в 329-й аудиторії на урочистій посвяті в першокурсники та врученні залікових книжок.
З такою важливою подією  в їхньому  житті  учнів привітала завідувачка підготовчого відділення Ірина Ляшенко та директор ліцею Андрій Подзігун, який висловив сподівання, що серед цьогорічних першокурсників – майбутні студенти Університету Шевченка.
За словами директора ліцею, уже близько 60-ти випускників навчального закладу закінчили або ще навчаються в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, серед яких, зокрема, десять випускників минулого року. «Ми маємо, чим пишатися, – зазначила вчителька світової літератури Людмила Савіцька, – наприклад, наша випускниця Інна Василькова 2015 року закінчила Військовий інститут, упродовж навчання отримувала президентську стипендію».
Окрім урочистої посвяти в першокурсники, ліцеїсти відвідали Музей історії університету та пройшлися коридорами його Головного корпусу, в якому більшість мріє продовжити навчання. Дехто з ліцеїстів у Києві побували вперше, тому, без сумніву, ця подорож до столиці та до найкращого Університету країни стала для них справжнім святом!