Підписали угоду про створення «Центру індонезійської мови та літератури» в КНУ імені Тараса Шевченка ректор університету Леонід Губерський і Посол Індонезії в Україні пані Нінієк Кун Нарятіє.
На зустрічі також були присутні радник Посла пан Норвін Анвар, секретар Посла пан Буді Сантосо, проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародне співробітництво) Петро Бех, директор Інституту філології Григорій Семенюк, заступник директора Інституту філології Іван Бондаренко.
Ректор подякував Нінієк Кун Нарятіє за співпрацю та увагу до вивчення індонезійської мови в університеті. Сьогодні Інститут філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка – єдиний виш України, де вивчають індонезійську мову.  «Створення «Центру індонезійської мови та літератури» дасть можливість нашим студентам не тільки досконаліше вивчати індонезійську мову й літературу, а й глибше пізнати культуру вашої країни,» – зауважив Леонід Васильович.
Пані Посол зазначила, що мала нагоду поспілкуватися зі студентами, які вивчають індонезійську мову й з приємністю підкреслила, що вони досить добре володіють індонезійською. «Висловлюю вдячність за сприяння у вивченні мови й запевняю, що робитиму все від мене залежне, аби наша співпраця розвивалася. Я вже звернулася до уряду з пропозицією збільшити квоту для студентів КНУ, які стажуватимуться та проходитимуть практику в Індонезії», – сказала вона.