1 диктантУ День української писемності та мови вже 18 років поспіль нас об’єднує традиція писати Радіодиктант національної єдності. Цьогоріч українці з усього світу долучилися до свята шанувальників рідного слова під гаслом «Пишемо разом». Вже традиційно головною київською локацією Радіодиктанту стала наша аудиторія імені М. Максимовича, а через постійне зростання інтересу до заходу для його проведення було виділено ще дві аудиторії.
Поетичний текст про крила та інші «здавалося б, нездійсненні мрії» писали освітяни й дипломати, митці й урядовці, студенти й школярі, журналісти й громадські активісти.

Ректор Леонід Губерський:
«Традиція писати Радіодиктант – не іспит, а свято, це неймовірна атмосфера й чудові учасники».

Ескендер Барієв, керівник Кримсько-
татарського ресурсного центру:
«Мене спонукала до цього насамперед повага до української мови, адже мій рідний Крим – це Україна. Дуже тішить, що стільки охочих писати радіодиктант прийшли сюди і виявили свою повагу до української мови – будь то українці, вірмени, євреї чи представники інших національностей!»

Дайсуке Мінаміно, співробітник
Посольства Японії в Україні:
«Для японців українська – одна з найважчих мов. Ми приїхали сюди для того, щоб продемонструвати свою солідарність, підтримку територіальної та людської єдності українців».