бугровВ умовах викликів сьогодення

проректор з науково-педагогічної роботи Володимир Бугров і керівник Київського офісу Фонду Фрідріха Науманна за Свободу (ФРН) Міріам Космель підписали Меморандум про співробітництво. У 2017 році Фонд профінансує освітньо-науковий проект «Історична наука в умовах викликів сьогодення: глобальна історія і національні наративи» у рамках програми підготовки PhD за спеціальністю «історія та археологія». Партнером у реалізації проекту виступає Інститут Східної і Південно-Східної Європи в Регенсбурзі.
Проект передбачає проведення у КНУ імені Тараса Шевченка трьох українсько-німецьких методологічних семінарів: «Глобальна і транснаціональна історія», «Конкуруючі наративи національних історіографій» та «Публічна історія і історична культура». До участі в роботі семінарів запрошуються аспіранти і молоді науковці (історики, філософи, політологи) із наукових інститутів та університетів України. В якості доповідачів участь у проекті візьмуть відомі німецькі та українські історики.

У світі телекомунікацій

Vodafone Україна і КНУ імені Тараса Шевченка підписали меморандум про співпрацю з розвитку освітнього напряму Data Science (Наука про дані) у період 2017-2020 рр. Співпраця передбачає спільну розробку і створення освітніх програм, а також організацію практики для студентів четвертих курсів економічного факультету спеціальності «Економічна кібернетика».
Vodafone Україна спільно з Університетом  розроблять першу в Україні програму підготовки Data-фахівців, попит на яких стрімко зростає. Саме спеціалісти з великих даних, за версією Harvard Business Review, стануть однією з найбільш перспективних і привабливих професій століття.
Практика студентів пройде в дирекції з маркетингу Vodafone Україна, зокрема, у відділі CRM і Digital комунікації. Даний відділ займається глибинним аналізом великих даних, які використовують для розвитку абонентської бази. Студенти на практиці ознайомляться з роботою інформаційних технологій, що забезпечують обробку надвеликих масивів інформації, а також проведуть різного роду дослідження.