unnamed3Вікторія ЩЕРБИНА,
заступник голови профкому
по роботі зі студентами

Зима в Карпатах – найкращий час для лижників та сноубордистів.  Гірські схили тут ідеальні для лижного катання, а чудові кліматичні умови сприяють активному відпочинку.
Нинішня зима в Карпатах зустріла студентів Київського національного університету імені Тараса Шевченка морозним сонцем та красивою сніговою ковдрою. Зимовий відпочинок у Карпатах – це також знайомство із самобутніми традиціями, легендами та обрядами краю.
Вже традиційно щороку профспілка Університету організовує для наших студентів незабутній відпочинок у самому серці Карпат – Буковелі, на курорті європейського рівня. Щороку тут приймають тисячі охочих активно відпочити й зарядитися гарним настроєм.
За підтримки профспілкової організації з 30 січня по 3 лютого 2017 року в Буковелі відпочило 152 студенти різних факультетів та інститутів КНУ (географічного, економічного, факультету комп’ютерних наук та кібернетики, механіко-математичного, факультету радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем, фізичного, філософського, хімічного, юридичного, факультетів психології й соціології, а також студенти Інститутів міжнародних відносин та журналістики). Наші відпочивальники досхочу накаталися на лижах, сноуборді та ковзанах. Кожен зміг чудово відпочити, а унікальний гірський клімат, мінеральні джерела і захопливі прогулянки з неймовірними краєвидами допомогли оздоровитися та набратися сил напередодні відповідального навчального семестру.