В Університеті вже стало традицією брати участь у ярмарках професій, ініціатором і організатором яких є Київська обласна служба зайнятості.

15, 17, 18 вересня співробітники підготовчого відділення, коледжів та сектору інформаційного забезпечення Університету відвідали ярмарки професій у Згурівському, Кагарлицькому та Броварському районах Київщини, а 25 вересня – в Обухові, Ірпені та Рокитному.

Як результат, понад 3500 учнів 9 – 11 класів отримали інформацію про Університет і його структурні підрозділи, напрями підготовки, умови навчання та працевлаштування в майбутньому, а також про можливість якісно підготуватися до складання ЗНО та здобути додаткові до рейтингу бали на природничі й математичні спеціальності Університету.

Зокрема, на заходах були присутні школярі не лише з районних центрів, але й з  сільських шкіл, що дуже порадувало, адже наша допомога їм потрібна якнайбільше.

Для багатьох учасників День профорієнтації став не просто інформаційно-просвітницьким заходом, а й першою сходинкою у виборі професійної діяльності, допоміг переконатися в правильності власного вибору та почати вже сьогодні планувати свою кар’єру.

Сподіваємося, що співпраця підрозділів Університету зі службою зайнятості неодмінно сприятиме якісному набору студентів на наступний навчальний рік, оскільки вчасно отримана професійна інформація допоможе молоді зробити перший правильний крок у виборі професії.

Олена САПОЖНІКОВА,

Олеся КОРОНІВСЬКА