6stПобачити на власні очі, як фунціонують інституції Євросоюзу та  парламентська система Франції, департаменти перекладу Єврокомісії та дипломатичні представництва України за кордоном змогли студенти Інституту міжнародних відносин КНУ – учасники  міжнародної освітньої  програми  НУО «Україна в Європі». Крім того, ознайомилися із  системою вищої освіти у Франції та можливостями навчання у французьких та європейських вишах для українських студентів. За шість днів перебування у Парижі та Брюсселі студенти ІМВ відвідали вісім  інституцій і побували на щорічному Ярмарку з європейських студій у Брюсселі – EU Studies Fair 2017.
Незабутні враження на майбутніх дипломатів справили відвідини Люксембурзького палацу, де з 1799 року засідає Сенат Французької республіки. Навідалися і до будинку-музею Жана Монне, одного з батьків-засновників європейського будівництва, який був автором відомої декларації Шумана.
З історією та сьогоденням Європейського союзу, роботою та повноваженнями Європарламенту українські студенти ознайомилися у мультимедійному інтерактивному центрі візитів Європарламенту. Змістовні лекції щодо діяльності Європейської комісії, організації служби перекладу, інструментів та практичних аспектів роботи перекладача закріпили ефект навчальної подорожі для тридцяти студентів Інституту міжнародних відносин КНУ.  А отримані після завершення освітньої програми сертифікати ще додадуть балів до резюме майбутніх дипломатів.