2_francУчена рада географічного факультету  підтримала пропозицію про міжнародне співробітництво в сфері підготовки фахівців туристичної галузі разом з Міжнародною освітньою корпорацією Вищих шкіл бізнесу, готельного та туристичного менеджменту «VATEL». Створено  спільну робочу групу в складі представників  обох закладів.

Метою діяльності робочої групи є технічне опрацювання проекту щодо відкриття з 2015 – 2016 навчального року на базі кафедри країнознавства і туризму бакалаврату спеціалізації «Міжнародний туризм та готельний сервіс»  і магістратури спеціалізації «Міжнародний туризм та готельний сервіс» з подвійним дипломуванням з Міжнародною школою бізнесу, готельного та туристичного менеджменту.

Міжнародна група  «VATEL» включає 25 Вищих шкіл готельного та туристичного бізнесу, розташованих у різних регіонах світу (Європі, Північній та Південній Америці, Азії, Африці) www.vatel.com.

Під час презентації організації навчального процесу у  Вищій школі  готельного та туристичного менеджменту та аналізу  навчальних програм з бакалаврату й магістратури французькі колеги продемонстрували  приклади втілення інновацій у навчальний процес, безпосереднього тісного зв’язку з практичною  підготовкою фахівців високого ґатунку для сфери туризму.

Навчальний заклад співпрацює з провідними готелями, ресторанами, виробниками вин та гастрономічних продуктів  Франції і світу, на базі яких студенти проходять стажування та починають свою кар’єру в туристичному бізнесі.