турокОдним із перших візитів новопризначеного Посла Турецької Республіки в Україні Ягмур Ахмет Гюльдере стала зустріч із ректором Леонідом Губерським.
Обидві сторони визначили цю зустріч як особисте знайомство і бажання надання нового імпульсу тим конструктивно плідним і виключно дружнім двостороннім стосункам, що давно склалися між Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та Посольством Туреччини в Україні.
Леонід Губерський висловив задоволення результатами багаторічного співробітництва з освітянами Туреччини. Адже КНУ має двосторонні угоди і активно комунікує з 12-ма турецькими університетами. Ректор відзначив стабільність і активність академічних обмінів студентами і викладачами, високий рівень викладання і вивчення турецької мови, діяльність Турецького центру інформації та досліджень, в якому за підтримки Посольства налагоджені творчі контакти з турецькими письменниками, митцями, діячами культури і де постійно відбуваються цікаві заходи.
Пан Ягмур Ахмет Гюльдере відзначив, що він обізнаний з великим обсягом напрацьованого у сфері освіти, зокрема між КНУ і навчальними закладами Туреччини, знає, що цей обсяг є значним і значущим, і він як Посол докладе у своїй діяльності всіх зусиль для розвитку і розширення цих процесів у перспективі.