Посол ЄгиптуУ Єгипетському центрі Інституту філології відбулося нагородження переможців конкурсу есеїв на тему «Яким я бачу Єгипет», проведеного Посольством Арабської Республіки Єгипет за участі Надзвичайного та Повноважного Посла Єгипту в Україні Усамааль-Бадра.
Пан Посол висловив захоплення високим рівнем володіння арабською мовою всіх учасників конкурсу: «Більшість есеїв написано майже без мовних помилок, тому було складно обирати найкращих серед кращих. Після перевірки робіт я запитав Олену Георгіївну про те, де студенти писали есеї – вдома чи в Інституті. Вона запевнила, що конкурс проводився в аудиторний час». Після вступного слова, пан Посол вручив грошові винагороди трьом магістрантам – Олені Снитко, Оксані Кирпаль та Северинові Коваленку, а також Грамоти всім учасникам конкурсу.
Насамкінець Усамааль-Бадра запропонував вісімнадцятьом студентам у 2014 році відвідати Каїр та пообіцяв, що такі конкурси проводитимуться й далі, аби заохотити студентів поглиблено вивчати арабську мову. «Посольство Арабської Республіки Єгипет в Україні – це ваш другий дім, шановні студенти, двері якого завжди відчинені. Ми намагатимемося забезпечувати вас науковою літературою для поглибленого вивчення нашої мови й літератури», – сказав пан Посол і подарував близько 80 книжок фондові Єгипетського центру.

Олександра Касьянова,
Фото: Валерій Попов