DSC_0172Київський університет свого часу став рідним домом для студентів різних країн світу. Понад 30 тисяч іноземних громадян із 80 країн отримали вищу освіту у КНУ від 1994 року. Для кожного з них наша освіта – місія, а не товар. Поділитися цією місією вони готові з усім світом. Тож зустрічі іноземних випускників у нашому університеті – не дивина.
Тільки цього літа у КНУ збиралися учасники Першого форуму ліванських випускників освітніх закладів України. Німецькі випускники кафедри економічної кібернетики, які 50 років тому стали першими студентами-іноземцями щойно створеного факультету кібернетики, нещодавно також завітали на зустріч зі своєю alma mater.
– Надзвичайно приємно, коли люди, які стали студентами п’ятдесят років тому, не забули свою alma mater, – звернувся до гостей ректор Леонід Губерський. – Не пригадую зустрічі такого масштабу в історії вищої школи України. Вважаю, що це найкраще свідоцтво того, наскільки цінною та міцною є дружба, яка зав’язалася між вами ще за часів студентської юності.