Київський національний університет імені Тараса Шевченка — співорганізатор і активний учасник благодійного проекту “Повертайся живим”. У київському Музичному театрі керівники, викладачі та студенти КНУ, а також усі небайдужі зібралися, щоб переглянути благодійні виставки “Діти героїв” і майданівських бронежилетів, і, звичайно ж, разом з головним героєм театральної постановки заново пережити події Майдану та 2014 року.

Ректор університету Леонід Губерський подякував усім, хто не залишився осторонь і долучився до організації та збору коштів, а проректор Володимир Бугров додав, що крім грошей на лікування бійцям будуть передані також книги відомого російського опозиціонера, гросмейстера Гаррі Каспарова, особисто підписані для кожного з них під час візиту політика до нашого університету.

Директор Інституту журналістики Володимир Різун розповів, що викладачі Інституту виступили з ініціативою щомісяця віддавати для наших Героїв свій одноденний заробіток. Усі, хто виявив бажання допомогти, передали свої внески до скриньки.

Молодий режисер містерії Дмитро Тодорюк розповів, як творився образ головного героя — юнака, який полишив безтурботне життя, аби змінити на краще країну, пройшов Революцію Гідності й вирушив у зону АТО.

Повертайся живимТеатральне дійство поєднало в собі елементи балету, хорового співу та неперевершеного вокалу сестер Тельнюк у оркестровому супроводі.

Кошти, які вдалося зібрати (а це понад 28 тисяч гривень, 18 тисяч з яких зібрав тільки Інститут журналістики), передано на лікування трьом хлопцям, пораненим під час бойових дій в АТО: Вадимові Свириденку – рядовому медроти 128-ї гірсько-піхотної бригади, Денисові Гойку – військовому  кореспондентові прес-центру Міністерства оборони, Сергієві Загасайлу – сержантові, десантнику 80-ї окремої аеромобільної бригади.

Дякуємо всім, хто долучився до акції!