Економічний факультет за ініціативи кафедри підприємництва започаткував проведення серії майстер-класів, присвячених розвиткові підприємництва та його особливостям в українському бізнес-середовищі.

Майстер-класи для студентів магістратури економічного факультету проводив Андрій Гриценок, керівний партнер “Бізнес-альянс “МІЛЕНІУМ” (найбільший холдинг на ринку бізнес-освіти) і Деревообробного комбінату “ЕКОТЕХ”; радник юридичної консалтингової фірми “Профіт-Груп” (№1 на ринку аутстаффінгу) і американської консалтингової компанії “WRK-Consult” (управлінський та фінансовий консалтинг).

Заняття проходили в інтенсивному темпі, оскільки практичного матеріалу надзвичайно багато. Мета – передати практичний успішний досвід, надати інформацію та інструменти, що дають можливості збудувати компанію як ефективну систему, що саморозвивається при використанні мінімуму ресурсів, завдяки чому прибуток підприємства гарантовано збільшуватиметься.

По закінченню студенти магістратури отримали сертифікати, що підтверджують засвоєння ними практичного досвіду щодо створення ефективної бізнес-команди та мистецтва переконання, яке є невіддільним складником успішного підприємця.

 

 

Вікторія ГУРА,

асистент кафедри підприємництва

економічного факультету