З 2012 року на базі Навчально-наукового центру «Інститут біології» функціонує осередок Британського фізіологічного товариства. У рамках його роботи здійснюється фінансування проектів, спрямованих на популяризацію науки серед школярів та широких кіл населення; виконання наукових проектів; стажування студентів бакалаврів у дослідницьких лабораторіях світу.

Щорічно Британське фізіологічне товариство надає премію за найкращий бакалаврський проект у галузі «Наука про життя» студентам Навчально-наукового центру «Інститут біології». В конкурсі беруть участь усі студенти, незалежно від того, чи є вони членами товариства. Усі переможці конкурсу отримують право на безкоштовне членство в Британському фізіологічному товаристві впродовж 1 року. Перше місце додатково відзначається матеріальною нагородою в розмірі £100 та сертифікатом.

 

Вітаємо переможців 2014 року!

 

І місцеДар’я Савицька, студентка І курсу магістратури кафедри «Цитології, гістології та біології розвитку»

 

Номінація «Високий рівень знань з нормативних курсів»

та за результатами захисту дипломної роботи бакалавра

Олеся Калмикова, студентка І курсу магістратури кафедри «Цитології, гістології та біології розвитку»

Наталія Кожем’яко, студентка І курсу магістратури кафедри «Фізіологія людини і тварин»

Алла Безлюдна, студентка І курсу магістратури кафедри «Цитології, гістології та біології розвитку»

 

Для отримання інформації щодо нагороди, а також по детальнішу інформацію про наступні конкурси та можливості Британського фізіологічного товариства звертайтеся, будь ласка, до офіційного представника товариства в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка доц. Ганни Толстанової (gtolstanova@gmail.com).