5776e230bb91e373e70ce5f1fb9480a5У 2012 році Навчально-науковий центр «Інститут біології» створив осередок Британського фізіологічного товариства в нашому університеті. У рамках його роботи здійснюється фінансування проектів, спрямованих на популяризацію науки серед школярів та широких кіл населення, виконання наукових проектів, стажування студентів бакалаврів у дослідницьких лабораторіях.

У 2012 та 2013 роках товариство надало фінансову допомогу на проведення щорічної наукової школи  «Undergraduate International School inBiomedical Sciences». Також була підтримана заявка ННЦ «Інститут біології» на проведення наукового семінару за участю проф. Л. МкГарвея (Великобританія) у квітні 2014 р.

Щорічно Британське фізіологічне товариство надає премію за найкращий бакалаврський проект у галузі «Наука про життя» студентам Навчально-наукового центру «Інститут біології». У конкурсі беруть участь усі студенти, незалежно від того, чи є вони членами товариства. Переможці конкурсу отримують право на безкоштовне членство в Британському фізіологічному товаристві впродовж 1 року. Перше місце додатково відзначається матеріальною нагородою та сертифікатом.

 

Вітаємо переможців 2013 року!

 

І МІСЦЕ - Тетяна Полежаєвастудентка І курсу магістратури кафедри «Біохімія», номінації ВИСОКИЙ РІВЕНЬ ЗНАНЬ З НОРМАТИВНИХ КУРСІВ ТА РЕЗУЛЬТАТІВ ЗАХИСТУ ДИПЛОМНОЇ РОБОТИ БАКАЛАВРА

Юлія Сосєдка, студентка І курсу магістратури кафедри «Фізіологія людини і тварин», Людмила Осадча, студентка І курсу магістратури кафедри «Біохімія», Ольга Іваненко, студентка І курсу магістратури кафедри «Фізіологія людини і тварин».

Для отримання інформації щодо нагороди, а також детальнішої інформації про наступні конкурси та можливості Британського фізіологічного товариства звертайтесь до офіційного представника товариства в КНУ доцента Г.М.Толстанової (gtolstanova@gmail.com).