Галина КУПАЛОВА, професор,
Юлія НІКІТЧЕНКО, асистент,
економічний факультет

Хеннінг Драгер – експерт у сфері сталого розвитку та корпоративної соціальної відповідальності – провів тематичну лекцію англійською мовою для студентів, магістрів і викладачів економічного факультету на тему «Інтегрована звітність в умовах сталого розвитку».
Під час тренінгу лектор, знаний фахівець у галузі сталого розвитку та корпоративної соціальної відповідальності, поділився своїми знаннями й практичним досвідом застосування інтегрованої звітності, яка поєднує елементи як фінансової, так і нефінансової звітності підприємства. Завдяки їй підприємство отримує інформацію не лише про результати діяльності за попередні роки, а й здатність демонструвати довгострокову перспективу формування цінностей компанії на майбутнє.
На думку Хеннінга Драгера, сьогодні успіх підприємницької діяльності значною мірою залежить від впровадження принципів сталого розвитку в бізнесі. Сталий розвиток – шлях до сталого майбутнього бізнесу й спільноти, на якому відбувається інтеграція екологічної, соціальної та економічної складових діяльності.
За словами слухачів, лекція стала для них цікавою і пізнавальною, а отримана інформація допоможе розвиватися як фахівцям в економічній галузі.

Вікторія ГУРА,
асистент,
економічний факультет

На початку 2015 року було укладено Угоду про наукову, навчальну та культурну співпрацю між нашим університетом та Інститутом доктора Яна-Урбана Сандала (Норвегія), завдяки якій наші викладачі та студенти поглиблюють свої знання у сфері соціального підприємництва.
Нещодавно на економічному факультеті відбувся вже другий візит засновника і генерального директора Школи соціального підприємця IBS, доктора Яна-Урбана Сандала – наукового радника міністерства торгівлі та промисловості своєї країни з питань соціального підприємництва, відомого своїми незалежними міжнародними науковими дослідженнями, автора курсів, заснованих на інноваційній педагогіці.
Для наших студентів доктор Ян-Урбан Сандал прочитав курси лекцій з соціального підприємництва та інноваційного менеджменту. По завершенню курсів всі учасники склали іспит та отримали сертифікати.
Доктор Ян-Урбан Сандал відзначив високий рівень наших викладачів і студентів.
Міжнародне наукове співробітництво у такій формі підвищує конкурентні переваги наших студентів на ринку праці, адже прослухавши три курси з соціального підприємництва, розроблені доктором Сандалом, вони можуть отримати диплом Школи соціального підприємця IBS.