Проведення на юридичному факультеті Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні питання державотворення в Україні» вже стало традицією. Щороку тут збираються автори наукових досліджень для обговорення власних ідей, наукових доробків.

Цього року конференцію організувала Рада молодих учених та Наукове товариство студентів юридичного факультету. Участь у ній узяли близько 350 студентів, аспірантів та науковців різних навчальних закладів та наукових установ, а до активного обговорення проблемних питань долучилося понад 200 учасників. Працювало 14 секцій з різних галузей права.

Відкрив пленарне засідання декан  факультету І.С.Гриценко, який  окреслив концептуальні проблеми становлення українського права і висловив надію на дальшу плідну міжуніверситетську співпрацю задля становлення України як правової європейської держави.

Під час пленарного засідання конференції виступили Голова Ради молодих вчених юридичного факультету І.С.Сахарук, професор кафедри фінансового права Д.О.Гетманцев.

Крім традиційної проблематики учасники не обійшли увагою тему окупації Криму та військових дій на сході України. За результатами роботи секцій визначено переможців, яких нагородили грамотами та подарунками.

Ярослава Лаган,

Ірина Сахарук