У нашому університеті відбулася ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Європейська інтеграція вищої освіти України в контексті Болонського процесу».
Співорганізатори заходу – Міністерство освіти і науки України, Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти, Національна академія педагогічних наук України, Інститут вищої освіти НАПН України, Спілка ректорів ВНЗ України,Національний авіаційний університет,Національний Еразмус+ офіс в Україні, Британська Рада в Україні, Американські Ради з міжнародної освіти.
Вступним словом конференцію відкрив ректор КНУ імені Тараса Шевченка академік Леонід Губерський. Виступили голова Комітету Верховної Ради з питань науки і освіти Лілія Гриневич, перший заступник міністра освіти і науки Інна Совсун, президент НАПН України Василь Кремінь, директор Агентства США з міжнародного розвитку в Україні Джед Бартон.

У трьох секціях конференції обговорювалися  стратегічні орієнтири вищої освіти,  імплементація нового Закону України «Про вищу освіту», забезпечення права доступу до вищої освіти, питання  автономії та відповідальності ВНЗ щодо забезпечення якісної вищої освіти.

У рамках конференції перший заступник міністра освіти і науки Інна Совсун провела презентацію проекту «Стратегії реформування вищої освіти України 2020».