7495Підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт у галузі науки «Бухгалтерський облік, аналіз та аудит» у 2013/2014 навчальному році

На економічному факультеті  відбулася науково-практична конференція та нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт Міністерства освіти і науки України в галузі науки «Бухгалтерський облік, аналіз та аудит».

Галузева конкурсна комісія  прорецензувала 164 студентські наукові роботи, які надійшли із 76 вищих навчальних закладів з усіх регіонів України. Ці дослідження продемонстрували і  творчий потенціал студентів, і різноманітність тематики.

Для участі в підсумковій науково-практичній конференції на підставі аналізу конкурсних робіт комісія  рекомендувала  41 найкращу роботу  з 34 вищих навчальних закладів для визначення переможців за результатами презентацій та доповідей авторів робіт під час конференції.

Отож нагороджено дипломами І ступеня – вісім, ІІ ступеня – тринадцять  та ІІІ – двадцять студентів.

Серед переможців є й студенти спеціальності облік і аудит економічного факультету КНУ. Диплом І ступеня одержала Злата Ігліна, диплом ІІ ступеня – Юлія Михайленко,  диплом  ІІІ ступеня – Тетяна Филипченко.