80З десяти переможців конкурсу Studway Awards 2017 – чотири університетських проекти. Їхні імена було оголошено наприкінці року під час святкування четвертої річниці популярної студентської платформи.
Талановиті студенти Творчого об’єднання «Ніч в університеті» на чолі з ідейним натхненником Олексієм Руденком здобули перемогу у номінації «Культура». «Ніч в університеті» – це театралізовані нічні екскурсії, під час яких студенти-актори показують історію навчального закладу й країни, використовуючи костюми та реквізит. Проект уже давно вийшов за межі Червоного корпусу Університету і продовжує здобувати прихильність глядачів у різноманітних і несподіваних локаціях.
Номінацію «IT» заслужено отримав мобільний застосунок iSEE, який допомагає незрячим людям орієнтуватися у просторі. Його створили студенти-кібернетики з КНУ – Антон і Катерина Юркови, Іван Чернуха, Дарія Лихенко та Сергій Попельницький. Щоб знайти об’єкт, програма користується нейронною мережею і не вимагає виходу в інтернет.
Проект HELi переміг у номінації «Медицина». Вихованці КНУ Вікторія Гайдар, Микита Чечула та Сергій Батарчук створили систему, що заздалегідь попереджає людину про епілептичний напад.
А студент КНУ Вадим Черніков – засновник та керівник освітньої анімаційної студії «NEED» – за свою реформаторську діяльність отримав перемогу в номінації «Змінотворець».