kyrylukДо нас, політологів-першокурсників, у гуртожиток прийшов професор Федір Михайлович Кирилюк. Історія зарубіжних політичних учень, яку він викладає, – чи не найскладніший предмет у семестрі.
Отож кожного з нас тривожило питання щодо складання іспиту з цього предмету. На запитання була коротка й вичерпна відповідь: «Вчитися».
Ясна річ, кожного з нас, молодих політологів, цікавило питання ЄвроМайдану. Було цікаво, що з цього приводу думає Федір Михайлович. Він дав вичерпну відповідь, прокоментував події, виділив позитивні та негативні сторони, зробив свій прогноз на майбутнє. А ще він дав нам корисні поради щодо наших взаємин у колективі, тим самим підштовхнувши до думки, що все треба починати із себе.
Певна річ, кожна зустріч із цікавими людьми корисна для молоді, адже ми в таких розмовах черпаємо нове, яке допомагає формувати наше «я». Гадаю, що саме такі зустрічі потрібні багатьом студентам, адже вони налагоджують мости між поколіннями, дають змогу краще пізнати один одного, поділитися досвідом і порадами, які нам необхідні.
Наталія БОВКУН,
філософський факультет,
1 курс, напрям «політологія»