В ННІ «Інститут геології» в рамках туру «Почесний лектор Європи 2015» відбулася лекція професора університету Тель-Авіва Євгена Ланди на тему «Пастки і проблеми сейсмічної томографії».
Лекційний тур «Почесний лектор Європи 2015» організований Товариством геофізиків-розвідників (SEG) та студентським осередком Kyiv University Geophysical Society за підтримки компанії Shell. Тур проходив з 29 січня по 22 квітня в різних країнах Європи: Польщі, Швеції, Норвегії, Данії, Німеччині, Франції, Англії, Нідерландах, Сербії, Румунії, Ізраїлі, Росії та Україні.
Професор Євген Ланда розповів про кілька способів поділу спільного хвильового поля на два складника: дзеркальні відбиття і дифракції; розглянув спосіб пошуку модельно незалежних сейсмічних зображень з використанням концепції квантової механіки, продемонстрував ідею континуального інтеграла Фейнмана для побудови сейсмічних зображень.
Євген Ланда залишився задоволений відвіданням Київського національного університету імені Тараса Шевченка і висловив бажання продовжити співпрацю.