AIESEC – міжнародна платформа для молоді, що дозволяє знайти себе та розвинути нові навички і здібності. Заснована всередині двадцятого століття організація AIESEC сьогодні об’єднує 126 країн і територій.
Задля розширення можливостей реалізації кожної молодої людини у квітні 2016 року ректор Леонід Губерський підписав договір про співпрацю КНУ імені Тараса Шевченка з керівництвом AIESEC Ukraine.
З початком цього року Наукова бібліотека імені Михайла Максимовича спільно з Науковим парком долучилися до реалізації проекту «Центр розвитку інноваційного підприємництва» як початку співпраці з міжнародною молодіжною організацією AIESEC Ukraine.
У бібліотеці вже пройшов вступний підготовчий семінар (Incoming Preparation Seminar) для стажерів із понад 15 країн за участі представників AIESEC Ukraine із трьох міст – Києва, Івано-Франківська та Харкова. Також над проектами будуть працювати локальні волонтери, які шляхом командної роботи зі стажерами розвиватимуть у собі лідерські якості.
Мета волонтерських проектів від AIESEC – позитивний вплив на суспільство. Упродовж наступних тижнів волонтери будуть реалізовувати екологічні, освітні та соціальні заходи.

Коментар Олега Сербіна,
директора Наукової бібліотеки
імені Михайла Максимовича:
– На початку 2017 року ми вже провели захід і запланували ще низку зустрічей безпосередньо у рамках реалізації проектів AIESEC Ukraine. Чому нам це цікаво? Передусім для нас важлива реалізація бібліотеки як комунікаційного центру, де створені умови не лише для пошуку інформації, але і для продуктивного спілкування. Ми намагаємося оздоблювати простір, щоб молоді було цікавіше. Нерідко все впирається у фінансування, однак ми намагаємося зробити «лялечку», виходячи з тих умов і засобів, які у нас є.
Співпраця з AIESEC – досить динамічна, адже це одна з найбільших молодіжних організацій, які створюють можливості для талановитої молоді на міжнародному ринку. Сила AIESEC Ukraine у тому, що вони координують і збирають студентів не тільки одного університету, а й усю студентську спільноту.
Така співпраця допоможе впровадити більше студентів КНУ до програм стажування AIESEC. Насамперед, це – розширення можливостей для студентів.