DSC_0198888Цьогорічна остання вереснева субота перетворилася на свято освітніх ідей
і можливостей, що презентували на теренах Шевченківського Університету.
Саме таким запам’ятався учасникам і гостям Загальноуніверситетський
День відкритих дверей КНУ Expo-2018

На урочистому відкриті заходу ректор Леонід Губерський зазначив: «Я переконаний, що всі, хто сьогодні присутній на університетському заході, – це ті, хто свідомо обирає свій шлях у майбутнє й планує одержувати освіту саме в Шевченковому університеті. І ми це розцінюємо як високу довіру до нашого колективу, до славетної історії нашого Університету й визнання його освітніх досягнень». Також у своєму зверненні ректор розповів про історію та традиції нашої alma mater, сьогоденні університетські здобутки, особливості студентського життя та успіхи випускників, а наостанок побажав сучасним школярам робити свідомий вибір майбутньої професії та набути омріяну освіту в нашому Університеті.

Гості, які прибули з усіх регіонів України, відзначали високий рівень організації та залишилися по-справжньому задоволеними вичерпними фаховими консультаціями, профорієнтаційними заходами, презентаціями, конкурсами, вікторинами, квестами і КНУ експериментаріумом від природничих факультетів.
Цікавинками осіннього KНУ Expo-2018, що з ними відвідувачі могли ознайомитися тільки в Головному навчальному корпусі, стали екскурсії до музею історії Університету, зоологічного музею, музею етнології, музею археології, центру усної історії, центру вивчення історії геноцидів та масових репресій, кабінету історії мистецтв, центру підводної археології, аудиторії Турецької та Китайської мрій, картинної експозиції робіт Надії Нікіфорової, Мистецького салону.

Окрім спілкування з представниками структурних підрозділів КНУ та участі в різноманітних активностях, гості могли відвідати презентації книжкових новинок від українських видавництв «Фоліо», «Ліра-К», «Академія», «Саміт-книга», «Центр навчальної літератури» та переглянути експозицію видань від Наукової бібліотеки імені Михайла Максимовича, послухати артистичні читання від українських поетів Сергія Савіна, Ana More, Миколи Антощака, Олександра Кучеренка, Діани Шестакової, Віктора Семерніна, Ольги Ольхової.

Колектив КНУ імені Тараса Шевченка переконаний: другий KНУ Expo-2018 засвідчив, що простір освітніх можливостей Шевченкового університету є невичерпним джерелом для професійного розвитку кожного, хто тут побував!

У коментарях організатори заходу зазначили:
проректор Володимир Бугров: «Кожен такий захід дозволяє всім, від школяра до академіка, відчути себе співпричетним до єдиної університетської родини»;

директор центру комунікацій Олена Добржанська: «Ми намагалися організувати захід так, щоби відвідувачі мали змогу побачити увесь спектр університетської освіти, сприйняти наш заклад як інтелектуальний осередок та розділити з нами любов до науки».