Студенти 3 курсу факультету радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем Олександр Загарія та Костянтин Лапчевський (напрям підготовки «Прикладна фізика») вкотре успішно виступили в міжнародних студентських змаганнях – на цей раз у проекті Garage48.
Garage48 – це міжнародний 48-годинний хакатон для розробників, дизайнерів та маркетологів, створений для того, щоб учасники могли в режимі online презентувати власні бізнес-ідеї, отримати відгуки менторів та інвесторів, сформувати команду та представити прототип свого проекту. G48 широко відомий у Європі. Загалом участь у заході за весь період існування взяли понад 2000 учасників, створено понад 300 прототипів проектів і 15 успішних стартапів.
Основна мета проекту довести, що бізнес – це не тільки фінансові ресурси, а й позитивний настрій та творча команда однодумців.
Цього року хакатон проходив у Києві на базі коворкінгу «Часопис». Студенти О.Загарія та К. Лапчевський узяли участь у складі міжнародної команди “D+D” (DeveloperandDesigner) зі студентами  різних ВНЗ України та Естонії.
Спільними зусиллями всі учасники команди розробили прототип системи, яка має значно спростити комунікацію між програмістом та дизайнером.
Команда виборола перше місце серед 16 поданих проектів (понад 80 учасників) і нагороджена спеціальними призами компанії Microsoft.

Наш кор.