055A3505Університет по праву пишається своїми випускниками, які посіли вагомі позиції в різних сферах науки та бізнесу. Особливо приємно, що між КНУ та випускниками налагоджується тісна співпраця. Саме завдяки їм наприкінці навчального року факультет комп’ютерних наук та кібернетики КНУ уклав угоду про творчу співпрацю з компанією Ring Labs.
Компанія Ring Labs – R&D центр штучного інтелекту компанії Ring в Україні. Останніми роками ця компанія в США досягла вражаючих результатів у напрямку зменшення злочинності – експеримент показав, що у місцевостях, обладнаних на 10% пристроями «розумного дзвінка» Ring Video Doorbell, рівень крадіжок знизився на 55%.
У рамках співпраці представниця компанії Ring Labs Кіра Рудик передала кафедрі обчислювальної математики факультету набір необхідного обладнання для використання у навчальних та дослідницьких цілях. Студенти факультету матимуть змогу проходити стажування в компанії, а також використовувати задачі компанії для написання дипломних та курсових робіт.