мобільністьЛюбов СоболєвськА,
відділ академічної мобільності

Координатори академічної мобільності, представники навчальних підрозділів Київського національного університету імені Тараса Шевченка, взяли участь у загальноуніверситетському науково-методичному семінарі. Захід було організовано 27 лютого 2019 року в головному навчальному корпусі КНУ. Співорганізаторами події виступили відділ академічної мобільності Університету та Науково-методичний центр організації навчального процесу. Фахові поради й консультації координаторам під час семінару надавали Андрій Гожик, директор Науково-методичного центру організації навчального процесу, Світлана Морозова, керівник бюро Інформаційно-обчислювального центру, Любов Соболєвська, начальник відділу академічної мобільності, і Євген Слюсар, асистент кафедри комп’ютерної інженерії факультету радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем КНУ.
До участі в роботі семінару було запрошено всіх координаторів навчальних підрозділів Університету. Присутні обговорили актуальні аспекти реалізації програм із академічної мобільності в КНУ, віднайшли компромісні рішення для окремих суперечливих питань, а також окреслили можливості й перспективи подальшого розвитку.
Під час семінару основними питаннями для розгляду стали: оформлення статусу «академічна мобільність» для студентів у базі «Triton», здійснення перезарахування результатів навчання, порядок і процедура звітності учасників академічної мобільності, забезпечення необхідного документообігу. Світлана Морозова продемонструвала учасникам заходу всі етапи відкриття статусу «академічна мобільність» у базі «Triton». Під керівництвом Андрія Гожика й Любові Соболєвської представники навчально-організаційних відділів забезпечення навчального процесу факультетів та інститутів обговорили специфіку статусу «академічна мобільність», довідалися про всі особливості внесення змін до бази «Triton» та ґрунтовно проаналізували принципову необхідність здійснення перезарахування результатів навчання студентів.
Організатори й учасники заходу переконані, що семінар став ефективною освітньою платформою для висвітлення особливостей реалізації права на академічну мобільність студентів, аспірантів і співробітників Університету, а також для обміну досвідом щодо координування програм на факультетах та в інститутах КНУ імені Тараса Шевченка.