Photo1Юридичний факультет КНУ у співпраці з провідними юристами-практиками України (юридичною фірмою «Авеллум» та фондовою компанією «КІНТО») успішно реалізував міжнародний проект із порівняльного права «Правові рейтинги юрисдикцій світу». Попередньо саме наш факультет було обрано для участі у проекті, учасниками якого є університети, що посідають найвищі позиції у світових рейтингах.
Проект започаткований Філіпом Р. Вудом, Королівським адвокатом, одним із найбільш шанованих правників світу, та міжнародною юридичною фірмою Allen & Overy LLP (Велика Британія).
Для участі у спільному з кафедрами цивільного та господарського права проекті долучилися найкращі студенти факультету, керівниками проекту від університету виступили заступник декана юридичного факультету Олеся Отраднова, асистент кафедри господарського права Тетяна Пожоджук та асистент кафедри цивільного права Іван Ромащенко.
За результатами реалізації проекту студенти підготували розширений звіт із ґрунтовною експертною оцінкою рівня розвитку права та юридичної практики в Україні за такими сферами: фінанси і банківська діяльність, корпоративне право, комерційні контракти, судочинство, нерухомість, трудове право, відкритість до бізнесу. Всі матеріали дослідження поширені серед представників компанії Allen & Overy, яка має офіси у більшості країн світу.