ЛяшкоВітаємо з ювілеєм Сергія Івановича Ляшка – член-кореспондента НАНУ, доктора фізико-математичних наук, професора, завідувача кафедри обчислювальної математики факультету кібернетики.

У день Вашого ювілею, дорогий наш Сергію Івановичу, прийміть щирі й теплі вітання та найкращі побажання!

Ми знаємо Вас, як неординарну, талановиту людину, висококваліфікованого спеціаліста, який по праву може пишатися набутим досвідом, духовним та інтелектуальним потенціалом, успіхами та досягненнями.

Видатний учений у галузі обчислювальної математики і оптимального керування, лауреат Державної премії України, член-кореспондент НАН України Сергій Іванович Ляшко народився 12 жовтня 1954 р. у м. Києві. Після закінчення механіко-математичного факультету Київського державного університету імені Тараса Шевченка працював у Інституті кібернетики НАН України з 1977 по 1991 рр., де пройшов шлях від аспіранта до головного наукового співробітника. З 1991 р. Сергій Іванович працює в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка на посаді завідувача кафедри обчислювальної математики факультету кібернетики.

Очолюючи протягом 23 років кафедру обчислювальної математики, Сергій Іванович створив нову наукову школу з теорії оптимізації розподілених систем. С.І.Ляшко залишається беззмінним лідером цього провідного центру наукової думки України.

Завдяки наполегливій творчій праці, компетентності, високому професіоналізмові, відповідальному ставленню до роботи, Ви здобули визнання та повагу колег, працівників вищої школи та науковців як в Україні, так і за кордоном.

Бажаємо, щоб підґрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності були міцне здоров’я, серце, сповнене любові та добра, натхненна думка й щирі почуття.

Колектив факультету кібернетики