загруженноеІнститут філології за сприяння Молодіжного центру культурно-естетичного виховання та Мистецького салону організував концерт з нагоди 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка.
В історії світової культури є чимало титанів Духу. Тарас Шевченко – один із них. Адже його творчість – це найвища Академія українського народу, у якій акумульовано минуле, сьогодення та майбутнє. Аби проникнутися цінностями, що їх утверджував Кобзар, на концерті прозвучали народні пісні на слова Шевченка у виконанні ансамблю української аутентичної музики «Божичі», ансамблю ІФ «Роксоланія», гурту стародавньої музики Тараса Компаніченка «Хорея козацька». Студенти прочитали поезії Тараса Шевченка та виконали сольні твори.
Силу Шевченкового слова відчувають у всьому світі, адже його вірші перекладені понад 150 мовами. Відомий корейський соціолог, професор  Сонґ Бок у своїй рецензії на переклади Шевченка красномовно написав: «До цього часу ми майже нічого не знали про Тараса Шевченка. І ось тепер він постав перед нами в своїй величі – і як національний поет, і як талановитий художник. Як геній не лише українського народу, а й усього людства». Це засвідчив і виступ студентки 1 курсу Альони Трипетьон, яка прочитала поезію «Думка» («Вітре буйний, вітре буйний!…») Кобзаря польською мовою під музичний супровід.
Слово про Тараса Шевченка виголосили ректор університету академік  Леонід Губерський, завідувачка кафедри історії літератури та шевченкознавства професор  Оксана Сліпушко.А кульмінацією вечора було виконання пісні «Реве та стогне Дніпр широкий», яку з «Роксоланією» співали  всі присутні.Фото М.Герліги,прес-центр