Стартував проект Студентського парламенту “Школа фінансової грамотності”, завдяки якому кожен охочий студент КНУ може поглибити свої знання з економіки, фінансів та банківської справи.
У сучасному світі фінансова грамотність – невід’ємна ознака будь-якої освіченої людини, адже кожен із нас щоденно вступає в економічні відносини, а кваліфіковані економісти та фінансисти завжди потрібні на ринку праці. Тому до участі в проекті ми запрошуємо не лише студентів економічних спеціальностей, а й випускників нашого вишу  та представників інших спеціальностей.
У рамках проекту проводитимуться  лекції з представниками фінансових компаній-партнерів та банків, екскурсії до банківських установ, що дозволять побачити світ фінансів, як кажуть, зсередини, а також провести тестування набутих знань, за результатами якого учасники, що набрали найбільшу кількість балів, будуть запрошені на СТАЖУВАННЯ до банків та компаній-партнерів!
Партнери: ПУМБ, Група компаній «Progroup&Renaissance consulting», Ernst&Young та Укрсиббанк.
Cтуденти КНУ зокрема мали змогу дізнатися, як уберегти себе від захмарних кредитів та не потрапити на вудку інтернет-шахраїв.

 

Студентський парламент КНУ