777Розвиток «зеленої» економіки привертає дедалі більшу увагу наукової громадськості. Не стоїть осторонь і економічний факультет КНУ, виступаючи ініціатором проведення наукових заходів, зустрічей із представниками бізнесу, конкурсів творчих робіт на цю тематику.
Нещодавно до них долучили і школярів. У рамках V Міжнародної науково-практичної конференції «Зелений бізнес: життя заради майбутнього» на факультеті пройшов конкурс наукових робіт серед школярів «Молодь Київщини за «зелену» економіку». Його ініціювала кафедра екологічного менеджменту та підприємництва (завідувачка – професор Г. Купалова).
До участі в конкурсі долучилося 40 учасників із 27 шкіл Києва та області. У залі засідань спеціалізованої вченої ради факультету вони виступали з презентаціями результатів своїх наукових досліджень.
Молодь цікавили проблеми удосконалення систем збирання і переробки твердих побутових відходів, підвищення енергоефективності об’єктів соціальної інфраструктури та житлового фонду, розвиток «зеленого» будівництва. Чимало робіт було присвячено розвитку органічного аграрного виробництва та «зеленого» туризму.
Щиро вітаємо переможців конкурсу, бажаємо їм нових звершень і досягнень у майбутньому!